About

unutulmasını istemediğim anılarımın-fikirlerimin-düşüncelerimin yer aldığı, her şey hakkında bir şeyler bulabileceğiniz, defter sayfaların internete yenildiği blok.

ayrıca 5 dakkada da açıldı. bravo wordpress.

iletişim için :

unutulmasinburadakalsin@yandex.com 

teşekkürler..

Reklamlar

3 thoughts on “About

  1. 91 yılından beri fındıklının tozunu yutmusumdur.98 den beri de bilfiil ikamet ediyorum.mahallenin eski resimlerini size göndermek isterim.unutulmasin burda kalsin diye.sizin icin uygunsa mail adresinizi rica ediyorum.
    eskiden k.yalı e 5den evimiz görünürdü. evin damından ise kastelli bloklarından tutunda tüm k.bakkalkoy icerenköy. ve her taraf calı cırpıydı.ve asfalt hatta kaldırım bile yoktu.çınar caddesinden oturanlar bilmez ne den bu isim konmuş.oysaki cadddedeki o cılız çınarların dikildiği zaman lisedeydim.ne günler di be!gold counry öncesi askeri dönem ve çobanlık yapan aileleler.şimdi anlatsam kimsenin inanmayacağı ilkellikler diyarıydı fındıklı….

  2. Fındıklı Mh. ile ilgili yazılarınızı zevkle okudum. Herşeyi oldukça net bir şekilde anlatıyor. Umarım yapılabilecek iyileştirmeleri daha sık görmeye başlarız. Bu mahallede oturan biri olarak yazılarınız için teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s